Ako sa vyhnúť exekúcii

Ako sa vyhnúť exekúcii?

by spravca_televizn

Ako hovorí ľudová múdrosť – nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Práve pani Emília by o tom vedela povedať svoje.

Pred piatimi rokmi zdedila po mame polovicu domu a druhú polovicu odkúpila od ďalších dedičov. Následne sa pustila do rekonštrukcie, na ktorú si zobrala stavebný úver. So splácaním mal podľa ústnej dohody pomáhať synovec, ktorý v dome tiež býval. Ale nič nešlo podľa plánov…

Prišli zdravotné problémy a dlhodobá pracovná neschopnosť, ktorá skončila invalidným dôchodkom. Dlhy, rakovina, chemoterapie, drahé lieky a depresie!

Pani Emília našla letáčik na služby oddlžovacej spoločnosti BONATO. Oddlžovací špecialisti a spolupracujúci advokát posúdili situáciu a našli riešenie. Prebiehala aktívna komunikácia s veriteľmi, čo viedlo k zníženiu splátok. Keď začala hroziť exekúcia pre platobný rozkaz, tak bolo rozhodnuté, že sa požiada o Oddlženie BONATO. Spoločnosť BONATO pripravuje vypracovanie návrhu na osobný bankrot a následnú agendu zadarmo!

V súčasnosti pani Emília čaká na súdne schválenie osobného bankrotu a teší sa na pokojný život bez exekútorov a strachu. Prečítajte si celý rozhovor >>.

Kto je Bonato?

Spoločnosť BONATO pôsobí na trhu od roku 2012. Za toto obdobie úspešne pomohla s oddlžením viac ako 7 500 ľuďom, zachránila stovky nehnuteľností a svojim klientom ušetrila cez 210 miliónov EUR. Spoločnosť BONATO sa stala Dôveryhodnou firmou v roku 2019 a 2020. Tento certifikát je udeľovaný firmám, ktoré sa môžu pochváliť tým, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov.

 

You may also like