Nakupujte chemikálie pre zdravotnícke účely výhodne

by spravca_televizn

Nielen profesionáli z oblasti zdravotníctva a medicíny využívajú pri svojej práci široké spektrum chemických látok. Prezradíme vám, ktorý dodávateľ ponúka rozličné cenovo dostupné chemikálie a uvedieme aj pár praktických príkladov.

Čím ponuka špecializovaného predajcu vyniká

Tak distribúcia čistých, ako aj špeciálnych chemických látok je už takmer 25 rokov hlavnou oblasťou pôsobenia firmy Alchimica dodávajúcej pre mnohých profesionálov na území Českej aj Slovenskej republiky. V súčasnej dobe sa v sortimente spoločnosti nachádza viac než 60 tisíc chemikálií, ktoré sú dostupné okrem iného pre potreby zdravotníckeho výskumu a vývoja, či už prebieha v súkromných alebo verejných laboratóriách, v univerzitnom prostredí prípadne v niektorom z výskumných ústavov.

V ponuke internetového obchodu Alchimica sa dá bez problémov zorientovať a nájsť látky, ktoré práve potrebujete, pričom pre hľadanie sa odporúča zadať buď anglické označenie požadovanej chemikálie alebo jej číslo známe pod skratkou CAS. Informačný servis eshopu je vám plne k dispozícii v prípade záujmu o nákup danej chemickej látky vo väčšom množstve alebo kvalite než je momentálne dostupná. Pokiaľ vám v súčasnosti postačí zvolená chemikália aj v menšom objeme, objednávka sa dá zrealizovať rýchlo a jednoducho cez samotný internetový obchod.

Na ktoré chemikálie v sortimente natrafíte?

Jednou z vyhľadávaných chemických látok, ktoré máte k dispozícii prostredníctvom profesionálneho eshopu je napríklad ivermectin využívaný primárne ako účinné antiparazitikum a to tak pri liečení ľudí, ako aj niektorých druhov zvierat. V praxi sa ukázal efektívnym riešením v boji proti hlístovcom a tiež viacerým ektoparazitom, ktorých pravdepodobne najznámejším predstaviteľom sú vši.

Podobnú úlohu ako ivermectin plní aj levamisol, ktorý sa dá tiež zakúpiť na stránke Alchimica a dokáže si výborne poradiť s hlístovcami. V porovnaní s predchádzajúcou chemickou látkou sa však takmer výlučne využíva vo sfére veterinárnej medicíny, obzvlášť za účelom odčervenia ošípaných a občas aj ďalších živočíšnych druhov, či už máme na mysli kone, ovce, psy či dokonca akvárijné rybičky.

You may also like